top of page
SIGIRIYA.jpg
Latin America

קוסטה ריקה 8 ימים 7 לילות


יום 01: תל אביב – סן חוזה

נחיתה בסן חוזה, מפגש עם הנציג המקומי והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) למלון

לינה בסן חוזה  

 

יום 02: סן חוזה

ארוחת בוקר במלון

יציאה ליום טיול עם מדריך (רכב פרטי מותאם/מיני ואן) לביקור במטעי קפה באחוזת דוקה, דרך נופים ציוריים, ולאחר מכן אל לב סדנאות האומנים שבסרצ'י -Sarchí. 

נצא בכביש הפאן-אמריקאי לכיוון העיר אלאחואלה, עם ההגעה למטע הקפה היפה, נגלה את התהליך שלב אחר שלב של נביטת זרעים עד היבול הראשון של הצמחים שלנו. שם נקבל הסבר על תהליך התפתחות הצמח עד לנקודת היזכרות של הדגן הבשל. עוד תלמדו על ההיסטוריה של האחוזה, בעליה, ייצור וזני הצמחים, הגיאוגרפיה של האזור ודרכי גידול התבואה המסורתיות. לאחר הביקור בחוות הקפה , פעל העיבוד ובית האריזה, נהנה מארוחת צהריים מסורתית טעימה באחוזת דוקה. משם נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה קטנה ומסורתית בשם Grecia, הנחשבת לאחת העיירות הנקיות באמריקה הלטינית. בגרסיה נמצאת אחת מכנסיות המתכת היחידות במרכז אמריקה. לאחר הביקור בכנסייה שהיא אנדרטה לאומית הממלאת את תושביה בגאווה, נמשיך לאזור השוק המרכזי והייחודי לאזור. התחנה האחרונה בטיול היא העיירה סרצ'י, הידועה בתור ערש האומנים של קוסטה ריקה: יצירת העגלות השוורים האופייניות המפורסמות. בתום הטיול נחזור לסן חוזה. 

לינה בסן חוזה.


יום 03:  סן חוזה – הר הגעש פואס – לה פורטונה

ארוחת בוקר במלון

בבוקר יציאה מהמלון עם מדריך (רכב פרטי מותאם/מיני ואן) לכיוון הפארק הלאומי הר הגעש פואס (נגיש גם הוא עם שבילים סלולים ורמפות). הפארק הלאומי מאכלס את אחד מהרי הגעש הפופולריים ביותר בקוסטה ריקה: הר הגעש פואס, המתנשא לגובה של 2,708 מטר. המכתש העצום שלו, ידוע כאחד הגדולים מסוגו בעולם. נעלה למעלה לנקודת התצפית , נתפעל מהנופים של המכתש הראשי והאזור שמסביב, ונלמד על הגיאולוגיה וההיסטוריה הטבעית של הר הגעש. 

לאחר הביקור נמשיך בנסיעה כשעתיים וחצי לכיוון העיירה לה פורטונה שבנמצאת כ7 ק"מ מהפארק הלאומי הר הגעש ארנל. הגעה וההעברה למלון.

לינה במלון באזור לה פורטונה (בקרבת הפארק הלאומי ארנל).


יום 04: לה פורטנה – קניו נגרו – לה פורטונה 

ארוחת בוקר במלון

בבוקר יציאה מהמלון עם מדריך (רכב פרטי מותאם/מיני ואן) ליום טיול למקלט חיות הבר של קניו נגרו -Caño Negro Wildlife Refuge וב-Río Frío שהוא אחת המערכות האקולוגיות הדינמיות והמגוון הביולוגיות בקוסטה ריקה. כאן תוכלו למצוא מגוון גדול של ציפורים תושבות ונודדות בתוספת שלושה מינים שונים של קופים, גם איגואנות, עצלנים, צבים וקאיימנים. הנסיעה אורכת כשעה וחצי ללוס צ'ילס, כפר במרחק של 4 ק"מ בלבד מגבול ניקרגואה. הגעה למזח (נגיש) ונעלה על הסירה (נגיש) להרפתקת הנהר דרך יער גשם טרופי ושדות מרעה עד שנגיע לביצה. חלק מהציפורים הן תושבות רק אזור זה וניתן לראות מאות מהן במיוחד בעונה היבשה. לאחר ארוחת צהרים, חזרה למלון בלה פורטונה.

לינה במלון באזור לה פורטונה (בקרבת הפארק הלאומי ארנל).


יום 05: לה פורטונה – פארק הלאומי ארנל – מעיינות חמים – לה פורטונה

ארוחת בוקר במלון

בבוקר יציאה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפארק הלאומי הר הגעש ארנל, שהוא אחד היעדים היפים והפופולריים ביותר בקוסטה ריקה. בגזרת חצי האי, תוכלו למצוא את שביל Sendero Los Miradores באורך 1.2 ק"מ, הפתוח לכל האנשים, כולל לבעלי קשיי ניידות. באזור המוגן יש כיסא גלגלים אחד לשימוש במידת הצורך. בחלק זה של הר הגעש ארנל היו קטעים שנהרסו על ידי זרימת הלבה של 1968, כך שבאזורים מסוימים יש מעט מאוד צמחייה. בתום הסיור חזרה למלון.

אחר הצהרים יציאה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) למעיינות חמים של המלון טבקון- שם תוכל להנות מהרשת הגדולה ביותר של מעיינות חמים הזורמים באופן טבעי. מעיינות חמים טבקון ספוג במפלים תרמיים עם טמפרטורות נעות בין 72 ל-105 מעלות פרנהייט. בתום הטיול חזרה למלון בלה פורטונה

לינה במלון באזור לה פורטונה (בקרבת הפארק הלאומי ארנל).

 

יום 06: לה פורטונה – פארק הרפתקאות סקאי ארנל - קאפוס

ארוחת בוקר במלון

יציאה מהמלון עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפארק הרפתקאות סקאי שתזכרו לכל החיים. שם תוכלו להנות מהחוויות של זיפליינים , גשרים התלויים והחשמלית האווירית, שהם הכרטיס הכניסה לנופים מרהיבים וייחודיים ביותר של הר הגעש ארנל והאגם. הפעילויות מותאמות גם לאנשים בעלי מוגבלויות. בתום הפעילויות, נמשיך בנסיעה (כ4:30 שעות) לעיירה קאפוס הנמצאת באזור החוף של האוקיינוס השקט. העברה למלון 

לינה במלון בקאפוס (בקרבת הפארק מנואל אנטוניו)

    

 

יום 07: קאפוס – פארק לאומי מנואל אנטוניו – סיור בקטמרן - קאפוס 

ארוחת בוקר במלון

בבוקר יציאה לחצי יום טיול מודרך (רכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפארק הלאומי המפורסם מנואל אנטוניו (סגור בימי שלישי) - שילוב של ג'ונגל טרופי וחופים חוליים לבנים, יערות הגשם ראשוניים ומשניים וצמחיית חוף. נטייל דרך השבילים (נגישים גם לכיסאות גלגלים), 

היער הוא ביתם של בעלי חיים כמו עצלנים, איגואנות, קופי הסנאי הנדירים והמקסימים, קופים לבני פנים ומיליוני סרטנים קטנים וצבעוניים. השביל שמתפתל סביב קתדרלת פונטה כולל כמה נופים מרהיבים.  אפשרות להזמנת כיסא אמפיבי (מותאם) לכניסה לים. 

בתום הטיול חזרה למלון.

אחר הצהרים יציאה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לסיור בקטמרן לאורך החוף של קאפוס ומנואל אנטוניו. הטיול מלווה במוזיקה, כולל משקאות טבעיים, חטיף פירות ועצירה בחוף Biesanz . אפשרות לשנרקל בשונית יפה מלאה בדגים. 

עונת הלווייתנים במנואל אנטוניו משתרעת מיולי עד אוקטובר. בתום הטיול חזרה למלון.

לינה במלון בקאפוס 


יום 08: קאפוס – עזיבה

ארוחת בוקר במלון

העברה עם מדריך (רכב פרטי מותאם/ מיני ואן) לנמל התעופה של סן חוזה (נסיעה כ3:30 שעות) וטיסה חזרה 


מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
bottom of page