top of page
SIGIRIYA.jpg
Latin America

ארגנטינה 12 יום
11 לילות

לינה בבואנוס איירס. בעלי מוגבלויות. בתום הסיור העברה לבית המלון נפליג באגם Nahuel Huapi עם קטמרן (הרציפים והשבילים באי מותאמים גם לכיסאות גלגלים) עד שנגיע לאי ויקטוריה – מקום יפהפה, בעל יופי פראי. בהגעתנו לחצי האי Quetrihué, נטייל בין השבילים עם העצים עם קליפת עץ כתומה וממנו קיבל וול דיסני השראה לסרטו "במבי". לאחר מכן נמשיך לפוארטו אנקורנה באי ויקטוריה. דרך במות עץ ורמפות נסייר באי ונהנה מהצמחייה ומהנופים המרהיבים של האגם וסביבתו. בתום הטיול נחזור למלון בברילוצ'ה. העיר אושואיה ממוקמת בארכיפלג Tierra del Fuego בקצה הדרומי ביותר של דרום אמריקה, המכונה "סוף העולם". היא הייתה מיושבת במשך כ-10,000 שנים על ידי 4 קבוצות של ילידים, שראו את הגעתם של המלחים הספרדים בפיקודו של פרדיננד מגלן ב-1520 – מכאן חשיבותה של מיצר מגלן. עם הנחיתה, מפגש עם המדריך המקומי והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לביקור במוזאון הכלא של אושואיה, דרך המסדרונות תוכלו להסתכל לתוך התאים כדי להתרשם איך נראו חייהם של האסירים בכלא. נבקר גם במוזאון הימי המספר על הספינות הטרופות בכף הורן, המגדלור בסוף העולם, על המשלחות לאנטארקטיקה ומגליה, בעלי החיים ומחפשי הזהב. בתום הטיול העברה למלון לינה באושואיה לינה בבואנוס איירס.


יום 1: תל אביב – בואנוס איירס

נחיתה בבואנוס איירס מפגש עם המדריך דובר אנגלית והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לבית מלון


בואנוס איירס, בירת ארגנטינה, ידועה גם כ"פריז של דרום אמריקה". העיר, שנוסדה ב-1536 על ידי מחפשי זהב ספרדים היא כיום העיר הרביעית בגודלה בעולם. מבין למעלה מ-12 מיליון תושביה, כרבע מיליון הם יהודים.


יום 2:  בואנוס איירס

ארוחת בוקר במלון

בשעות הבוקר נצא ליום טיול עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) בעיר. נבקר בכמה מאתריה המפורסמים ביותר של העיר המרהיבה : כיכר מאי, בניין הקונגרס, ארמון הנשיאות (הבית הוורוד), הקתדרלה, ובניין העירייה. הסיור ממשיך לרובע סן טלמו, ערש הולדתו של ריקוד הטנגו ומשם לרובע לה בוקה הידוע בבתיו הצבעוניים. לאחר ביקור ברובע פלרמו האופנתי המשך לרקולטה, האקסקלוסיבי שברובעי העיר, ביקור בבית הקברות המפורסם, המשך לביקור בפוארטו מדרו .בתום הטיול חזרה לבית מלון.

בשעות הערב יציאה למופע טנגו כולל ארוחת ערב והעברות עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן)

לינה בבואנוס איירס.


יום 3: בואנוס איירס - ברילוצ'ה

ארוחת בוקר במלון

בבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה, טיסה לברילוצ'ה.

ברילוצ'ה היא אחד מיעדי התיירות המפורסמים בארגנטינה בשל האגמים ונופים היפים המזכיר את שוויץ וגרמניה. בחורף היא משמשת בסיס לתיירות סקי ובקיץ לתיירות טבע ונוף.

עם הנחיתה מפגש עם המדריך המקומי ויציאה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לטיול המעגל הקטן ( Small Circuit) -לאורך המסלול של 65 קילומטרים הגובל באגם Nahuel Huapi ועובר בין היתר באגם אל טרבול, ואגם מורנו, נבקר בנקודות תצפיות מעניינות, במפעל למוצרים המקומיים, בקפלת סן אדוארדו ונהנה מנופי מלון Llao Llao ו-Puerto Panuelo. עם ההגעה לפארק העירוני Llao Llao, נטייל בשביל (מותאם) הררי ביער. מעגל זה תוכנן ומותאם לאנשים


לינה בברילוצ'ה.


יום 4: ברילוצ'ה

ארוחת בוקר במלון

בבוקר יציאה ליום טיול עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לאי וקטורה וליער ה Arrayanes.


לינה בברילוצ'ה.


יום 5: ברילוצ'ה  – אל קאלאפטה

ארוחת בוקר במלון

בבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה, טיסה לאל קאלאפטה

אל קאלאפטה, עיירה קטנה וציורית לחוף האגם ארגנטינו הנמצאת בחבל הדרומי של פטגוניה הארגנטינאית, המהווה נקודת יציאה לביקור ב"ארץ הקרחונים" המרהיבה של ארגנטינה

הפארק הלאומי לוס גלסיארס והקרחון המדהים פריטו מורנו - שניהם הוכרו כמורשת טבעית

על ידי אונסק"ו בשנת 1981.

עם הנחיתה מפגש עם המדריך המקומי ויציאה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לטיול בפארק הלאומי לוס גלסיארס ולביקור בקרחון המתנפץ פירוטו מורנו.  הפארק כולו מונגש עם רמפות ושבילים מותאמים גם לכיסאות גלגלים.

בתום הטיול נסיעה לעיר אל קאלאפטה ומלון

לינה בקאלאפטה.


יום 6: אל קאלאפטה

ארוחת בוקר במלון

בפטגוניה ישנם קרחונים הנחשבים למאגרים של המים המתוקים של כדור הארץ, בשל ריבוים והתפשטותם. השילוב של נופים פראיים ליד אגמים וקרחונים הופך את האזור כולו לאחד היפים בעולם

בשעות הבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לכיוון נמל פונטה בנדרה הממוקם כ - 50 ק"מ מאל קאלאפטה עליה לספינה מודרנית ונוחה. ההפלגה מתחילה בזרוע הצפונית של אגם ארגנטינו. חציית בוקה דל דיאבלו לתעלת אופסלה. נפליג בין הררי הקרח הגדולים שיוצאים מחזית קרחון אופסאלה, כדי להיכנס לתעלת ספגאציני עם נוף פנורמי של הקרחונים השונים, תוך יכולת לצלם בתחנות השונות כדי לצפות בגושי הקרח.

בתום הטיול חזרה לפונטה בנדרה וחזרה לאל קאלפאטה  והעברה למלון בקאלאפטה.

לינה באל קאלאפטה.


יום 7: אל קאלאפטה - אושואיה

ארוחת בוקר במלון

בבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה, טיסה לאושואיה.

יום 8: אושואיה

ארוחת בוקר במלון

בשעות הבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לחצי יום טיול בפארק הלאומי טיירה של פואגו - מוקף ביערות, אגמים, הרים ומפרצים, השבילים ומתקנים נגישים גם לבעלי כיסאות גלגלים. נעלה לרכבת פאגינו לנסיעה בתוך הפארק לפי הנתיב בו השתמשו האסירים מבית הכלא הישן של אושואיה. לאחר כן נמשיך את הטיול באזור מפרץ לה פאטיטה עם שבילים נגישים לכיסאות גלגלים. בתום הטיול העברה למלון.

אחר הצהרים, יציאה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לחצי יום טיול שייט בתעלת ביגל נפליג דרך איסלה דה לוס פאג'רוס ואיסלה דה לוס לובוס, מקומות בהם ניתן לצפות בציפורים כמו אלבטרוסים, קורמורנים, שחפים ואריות ים. נמשיך בהפלגה למגדלור לאס אקלאראויס נקודה פופולרית במסלול והחזרה לעיר נעשית בהפלגה בין ארכיפלג הגשרים לפאסו צ'יקו - הטיול הקלאסי אורך כשלוש שעות וניתן להזמין אופציה לכיוון האי מרטילו, שניתן לראות מושבה של פינגווינים מגלן. בתום הטיול העברה למלון

לינה באושואיה


יום 9: אושואיה – בואנוס איירס – מפלי האיגואסו

ארוחת בוקר במלון

בבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה, לטיסה לפוארטו איגואסו (צד הארגנטינאי של המפלים) דרך בואנוס איירס. נחיתה והעברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לעיר פוז דה איגואסו שנמצאת בצד הברזילאי של המפלים.

מפלי האיגואסו האדירים, שוכנים על גבול ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי והם אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. ישנם בסך הכל 275 מפלים הנפרשים לאורך 2.7 ק"מ וגובהם המקסימאלי 82 מ'. רובם המכריע של המפלים נמצאים בארגנטינה, שמשטחה ניתן לצפות בהם מקרוב ולסייר ביניהם, אולם התצפית הפנוראמית אליהם אפשרית רק משטחה של ברזיל.

לינה במלון בפוז דה איגואסו


יום 10: מפלי האיגואסו

ארוחת בוקר במלון

בבוקר יציאה לטיול עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפארק הציפורים, הסיור נמשך בערך כשעה וחצי בהליכה קלה (המקום נגיש לאורך כל מסלולו כולל שירותים מותאמים לכיסאות גלגלים) למבקרים יש הזדמנות לחוות חוויה סוחפת של חיבור עם בעלי חיים. משם המשך לסיור במפלים של הצד הברזילאי. הפארק ערוך היטב ומותאם לאנשים עם מוגבלויות וקשישים. יש בו רמפות, מעליות, אוטובוסים ושירותים מותאמים ואפילו מעין רכבל למקוקו ספארי, אחת האטרקציות של הפארק (הטיול למקוקו ספארי בתוספת תשלום במקום).בתום הטיול חזרה למלון.

שעות הערב אפשרות (בתוספת תשלום) לארוחת ערב ומופע Rafain Churrascaria Show.

המקום מותאם לבעלי כיסאות גלגלים.

לינה במלון בפוז דה איגואסו


יום 11: מפלי האיגואסו  - בואנוס איירס

ארוחת בוקר במלון.

בבוקר יציאה לטיול עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפארק הלאומי שבצד הארגנטינאי לביקור בחלק העליון של המפלים כולל "גרון השטן" – הפארק מציע שני מסלולים נגישים. הסיור כולל נסיעה ברכבת שחוצה את כל הפארק ולוקח אותנו קרוב לגרון השטן, ומשם נמשיך בטיול במסלולים הנגישים. בתום הטיול העברה לשדה התעופה של פוארטו איגואסו לטיסה לבואנוס איירס.

נחיתה בבואנוס איירס מפגש עם המדריך דובר אנגלית והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לבית המלוןיום 12: בואנוס איירס - עזיבה

ארוחת בוקר במלון.

העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה וטיסה הביתה


מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
מקסיקו, חבל הציאפס וקנקון 11 ימים 10 לילות.
bottom of page