top of page
Latin America

טיול משולב לברזיל,
ארגנטינה וצילה

14 יום 13 לילות

 

יום 1: תל אביב – ריו דה ז'נרו
נחיתה בריו דה ז'נרו, מפגש עם הנציג המקומי והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) למלון
לינה בריו  
 
יום 2:  ריו דה ז'נרו
ארוחת בוקר במלון
יציאה לחצי יום טיול עם מדריך (רכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפסגת הר הסוכר ברכבל, בדרך נעבור דרך החופים היפים של ריו ועליה לתצפית מרהיבה של העיר.
בשעות אחר הצהריים יציאה לחצי יום טיול (רכב פרטי מותאם) להר הקורקובדו לתצפית נוספת ומדהימה על העיר ובדרך נעבור דרך יער טיז'וקה בו תוכלו להנות מאווירת ג'ונגל ולפעמים ניתן לראות חיות הנפוצות לאזור.
חזרה לבית המלון
לינה בריו


יום 3:  ריו דה ז'נרו
ארוחת בוקר במלון
יציאה לחצי יום סיור עם מדריך (רכב פרטי מותאם/מיני ואן) לגנים הבוטניים שהוא מקלט אקולוגי אמיתי בו תוכלו להנות בהתפעלות מהסביבה הירוקה השופעת של הגן הפופולרי. עצי האמזונס המתנשאים מספקים הגנה לשפע של חיות בר כולל קופי מרמוסט, טוקאנים ועוד. ישנם למעלה מ-8,000 מינים של צמחים, עם סחלבים וברומליה בשפע. הדקלים המלכותיים ועצי פאו-ברזיל הפכו לסמל הגן, בעוד שהגן הוא שמורת ביוספרה של אונסק"ו. אחר הצהריים יציאה לחצי יום טיול עם מדריך (רכב פרטי מותאם/מיני ואן) ל"עיר הסמבה" - הוא קומפלקס של בניינים המשמש כמחסני התלבושות של בתי הספר לסמבה הגדולים. זהו ביקור מאחורי הקלעים. שם תקבלו הסבר על כל ההכנות לקראת מצעד הקרנבל ותוכלו להתרשם מהאלגוריות .
בתום הביקור תוכלו להנות מהמשקה הברזילאי "קייפיריניה".
חזרה לבית המלון ולינה בריו.  

יום 4: ריו דה ז'נרו – מפלי האיגואסו
ארוחת בוקר במלון
העברה לנמל התעופה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) וטיסה למפלי האיגואסו.
עם הנחיתה מפגש עם המדריך המקומי והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפארק הציפורים שהוא המוסד היחיד בעולם המתמקד בשימור ציפורים מהיער האטלנטי. הסיור נמשך בערך כשעה וחצי בפראק (השבילים מותאמים לאנשים עם כיסאות גלגלים)  ובו תוכלו לראות מינים שונים של ציפורים, עופות ופרפרים גם מכל העולם. לאחר הביקור המשך לסיור לפארק הלאומי של המפלים הברזילאים שהוא סט מפלי המים הגדול ביותר בעולם. הפארק נגיש בתחבורה ובנקודות התצפית המרכזיות כך שכולם יוכלו לטייל בשלווה.
כסאות גלגלים קונבנציונליים מוצעים ללא תשלום עבור ניידות, רק לבקש במרכז המבקרים. בתום הטיול העברה למלון. לינה במלון בצד הברזילאי אפשרות בערב בתוספת תשלום לצאת למופע פולקלור וארוחת ערב


יום 5: מפלי האיגואסו – בואנוס איירס
ארוחת בוקר במלון
נסיעה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לפארק הלאומי של הצד הארגנטינאי - הסיור במפלים כולל גם גרון השטן (השבילים מותאמים לאנשים עם כיסאות גלגלים). בתום הסיור המשך נסיעה לשדה התעופה של פוארו איגואסו  וטיסה לבואנוס איירס. נחיתה בבואנוס איירס מפגש עם המדריך והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני
ואן) לבית מלון 

לינה בבואנוס איירס.
בואנוס איירס, בירת ארגנטינה, ידועה גם כ"פריז של דרום אמריקה".
העיר, שנוסדה ב-1536 על ידי מחפשי זהב ספרדים היא כיום העיר הרביעית בגודלה בעולם. מבין למעלה מ-12 מיליון תושביה, כרבע מיליון הם יהודים


יום 6:  בואנוס איירס
ארוחת בוקר במלון
בשעות הבוקר נצא ליום טיול עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) בעיר. נבקר בכמה מאתריה המפורסמים ביותר של העיר המרהיבה : כיכר מאי, בניין הקונגרס, ארמון הנשיאות (הבית הוורוד), הקתדרלה, ובניין העירייה. הסיור ממשיך לרובע סן טלמו, ערש הולדתו של ריקוד הטנגו ומשם לרובע לה בוקה הידוע בבתיו הצבעוניים. לאחר ביקור
ברובע פלרמו האופנתי המשך לרקולטה, האקסקלוסיבי שברובעי העיר, ביקור בבית הקברות המפורסם, המשך לביקור בפוארטו מדרו .בתום הטיול חזרה לבית מלון. בשעות הערב יציאה למופע טנגו כולל ארוחת ערב והעברות עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) 
לינה בבואנוס איירס.


יום 7: בואנוס איירס  – אל קאלאפטה – קרחון פריטו מורנו
ארוחת בוקר במלון
בבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה, טיסה לאל קאלאפטה אל קאלאפטה, עיירה קטנה וציורית לחוף האגם ארגנטינו הנמצאת בחבל הדרומי של פטגוניה הארגנטינאית, המהווה נקודת יציאה לביקור
ב"ארץ הקרחונים" המרהיבה של ארגנטינה הפארק הלאומי לוס גלסיארס והקרחון המדהים פריטו מורנו - שניהם
הוכרו כמורשת טבעית על ידי אונסק"ו בשנת 1981.
עם הנחיתה מפגש עם המדריך המקומי ויציאה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לטיול בפארק הלאומי לוס גלסיארס ולביקור בקרחון המתנפץ פירוטו מורנו.  הפארק כולו מונגש עם רמפות ושבילים מותאמים גם לכיסאות גלגלים.
בתום הטיול נסיעה לעיר אל קאלאפטה ומלון 
לינה בקאלאפטה.


יום 8: אל קאלאפטה – הפלגה לקרחון אופסלה
ארוחת בוקר במלון
בפטגוניה ישנם קרחונים הנחשבים למאגרים של המים המתוקים של כדור הארץ, בשל ריבוים והתפשטותם. השילוב של נופים פראיים ליד אגמים וקרחונים הופך את האזור כולו לאחד היפים בעולם בשעות הבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לכיוון נמל פונטה בנדרה הממוקם כ - 50 ק"מ מאל קאלאפטה עליה לספינה מודרנית ונוחה. ההפלגה מתחילה בזרוע הצפונית של אגם ארגנטינו.
חציית בוקה דל דיאבלו לתעלת אופסלה. נפליג בין הררי הקרח הגדולים שיוצאים מחזית קרחון אופסאלה, כדי להיכנס לתעלת ספגאציני עם נוף פנורמי של הקרחונים השונים, תוך יכולת לצלם בתחנות השונות כדי לצפות בגושי הקרח.
בתום הטיול חזרה לפונטה בנדרה וחזרה לאל קאלפאטה  והעברה למלון בקאלאפטה.
לינה באל קאלאפטה.

יום 9: אל קאלאפטה – פוארטו נטאלס
ארוחת בוקר במלון

בבוקר יציאה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) מפוארטו נטאלס לכיוון אל קאלאפטה, הנסיעה עורכת כ4.5 שעות. הגעה לפוארטו נטאלס והעברה למלון.
לינה בפוארטו נטאלס


יום 10:  פוארטו נטאלס – פארק הלאומי טורס דל פיינה – פוארטו נטאלס
ארוחת בוקר במלון
בבוקר יציאה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) ליום טיול בפארק הלאומי טורס דל פיינה- הרי האנדים המרשימים, מוקפים בקרחונים, מפלים, אגמים ולגונות אשר יחד עם בעלי חיים מגוונים כמו הגואנקו (דמוי לאמה), הנייאנדוס, שועלים, קונדורים, פלמינגו עוד חיות בר הופך את הפארק הזה לאחד מהיפים ומפורסים ברחבי העולם. בדרך נבקר במערת מילודון (שביל מותאם לכיסאות גלגלים) אשר נמצאו שרידים של בעל חיים פרה-היסטורי אוכל עשב שחי במערה זו לפני 12000 שנה. נמשיך בנסיעה לכיוון הפארק ונעצור בתצפית של לגונה סרמיאנטו, עם נוף של רכס הרי פיין, משם נצא לעבר התפצית בלגונה אמרגה אשר משמש כבית גידול מועדף לפלמינגו שמוצאים
לעתים קרובות תנאים אידיאליים להאכלה באתר זה. התחנה הבאה תהיה בנקודת התצפית של אגם Nordenskjöld, מבט חזיתי לכיוון רכס ההרים ואגם המים המתוקים. נמשיך בנסיעה לנקודת התצפית המרשימה של המפל הגדול "Salto Grande" – נטייל בשביל מותאם לכיסאות גלגלים. משם נמשיך לכיוון לתצפית הבא באגם פאואה
Pehoe Lake עם אחד הנופים המרהיבים ביותר של הפארק, עם מי הטורקיז של האגם. בתום הטיול חזרה למלון בפוארטו נטלס
לינה בפוארטו נטאלס


יום 11:  פוארטו נטאלס – פונטה ארנס – סנטיאגו דה צילה
ארוחת בוקר במלון
בבוקר העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה של פונטה ארנס (כ 3 שעות נסיעה) וטיסה לסנטיאגו. הגעה ומפגש עם הנציג המקומי והעברה (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) למלון.
סנטיאגו דה צ'ילה, בירת צ'ילה, היא העיר הגדולה ביותר של צ'ילה, יושבת בעמק מוקף בהרי האנדים המושלגים ורכס החופים של צ'ילה.
עיר מודרני ויפה וגם ביתו של הסופר הידוע פבלו נרודה.
לינה סנטיאגו דה צילה

 
יום 12:  סנטיאגו דה צילה

ארוחת בוקר במלון
בבוקר יציאה לחצי יום טיול בעיר עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן), נבקר באתרים החשובים ביותר: המרכז העתיק - פלאסה דה ארמאס, מדרחוב הקניות פסאו אאומאדה המלא בנגני רחוב וברוכלים, פאלאסיו דה לה מונדה והשוק המרכזי והשכונה הבוהמית של בייאוויסטה. בתום הסיור חזרה למלון. 
לינה בסנטיאגו דה צילה


יום 13: סנטיאגו דה צילה – איסלה נגרה – סנטיאגו דה צ'ילה
ארוחת בוקר במלון
בבוקר יציאה ליום טיול עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לעיירה איסלה נגרה הנמצאת כשעה וחצי נסיעה מסנטיאגו. שם נבקר בבית והמוזיאון של המשורר הצ'יליאני וחתן פרס נובל לספרות, פבלו נרודה, שנבנה על אבן, ליד הים. נעצור בדרך בכפר פומיר, הידוע במסורת ייצור החרס שלו. במוזאון נראה את האוספים החשובים ביותר
שנשמרו בבית ורובם קשורים לים: דמויות מעץ בחרטום הספינה, העתקים של סירות מפרש, ספינות בבקבוקים, קונכיות ים, שיני לוויתן זרע, אוספים אחרים מוצגים גם למבקרים, כמו אלה של בקבוקים בעלי צורה מוזרה, מסכות, נעליים עתיקות ומקטרות – הביקור מותאם לבעלי כיסאות גלגלים. בתום הטיול חזרה לסנטיאגו.
לינה בסנטיאגו דה צילה.


יום 14: סנטיאגו דה צילה – עזיבה
ארוחת בוקר במלון
העברה עם מדריך (ברכב פרטי מותאם/מיני ואן) לשדה התעופה
לטיסה לישראל.

טיול מאורגן אישי לגואטמלה
טיול מאורגן אישי לגואטמלה
טיול מאורגן אישי לגואטמלה
טיול מאורגן אישי לגואטמלה
LA BOCA.
פריטו מורנו
טורס דל פיינה
TORRES DEL PAINE
סנטיאגו דה צ'ילה 3
bottom of page