top of page
Latin America

טיול עומק באקוודור 12 יום מהאגמים של הצפון ועד לגואיאקיל

יום 01 :  קיטו

נחיתה בקיטו. לאחר קבלת פנים העברה למלון. בערב נצא לסיור פנוראמי בעיר.

לינה בקיטו   

 

יום 2: קיטו

נצא לחצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. נעלה ברכבל העולה להר ממנו ישנה תצפית על קיטו, על העמקים בסביבתה ועל  הר הגעש Cotopaxi.
בסיום הסיור נצא מחוצה לעיר אל קו המשווה. נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום שבו חוצה קו הרוחב 0 את אקוודור.

לינה בקיטו   

יום 3 – יער העננים מינדו - אוטבלו

נצא לכיוון צפון מערב לשמורת העננים מינדן (Mindo Cloud forest). זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון שהשמורה היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. ביקור בשמורת סחלבים פאומה (Pahuma). בסוף היום ניסע לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטבלו.

יום 4: קראנקי מגדלנה - סאלינס – קיטו

בשעות הבוקר טיולים בהרים הנסתרים מסביב לכפר הקהילה, ניתן לטייל רכובים על גבי סוסים, ברכיבה על אופניים או רגלית. לאחר מכן נסיעה לאיבארה שם נעלה על "רכבת החופש" (הרכבת אינה פעילה בימים ב', ג', ד') ממנה נשקפים נופים קסומים של הרים, עמקים, גשרים ומנהרות עד לכפר האפרו-אקוודורי של סאלינס, המפורסם בזכות החקלאות הייחודית שלו וחזרה ללינה בקיטו.

יום 5 –  קיטו – קוטופקסי

נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי.

יום 6 – קוטופקסי – לגונה קילוטוה

ביקור בלגונה קילוטוה (Quilotoa) בגובה של 3900 מטר. לגונה בצבע טורקיז יפה שממוקמת בעצם בתוך מכתש ענקי שנוצר מהתפרצות הרג געש. מהחלק העליון של הלוע ישנו נוף מרהיב של הלגונה עצמה וכן של ההרים המושלגים קוטופקסי.
אחר הצהרים נבקר בעיירה לקאטנגה (Lacatunga). שם מתקיים שם שוק גדול המושך אליו קונים ומוכרים מכפרי האנדים שבאזור.

לינה בקוטופקסי  

יום 7 – קוטופקסי –  בניוס

נסיעה לכיוון דרום לבניוס. הגעה אל באניוס, הידועה כעיר עליה לרגל ומפורסמת בכנסיה הקולוניאלית היפה שלה.
העיירה קיבלה את שמה בזכות המעיינות החמים הטבעיים שיש בה. בניוס ידועה כעיר עליה לרגל ומפורסמת בכנסיה הקולוניאלית

היפה שלה. ביקור במפל מדף השטן, המפל הגבוה ביותר באזור.

לינה בבניוס.

 

יום 8 –  בניוס  - ריובמבה

נטייל בבניוס, הנמצאת בשולי ובצילו של הר הגעש הפעיל טונגוראוהה (Tungurahua).
המשך נסיעה אל העיר ריובמבה (Riobamba)  דרך נופי האנדים טיפוסיים של הרי געש. נצפה בפסגות של הטונגוראוה (Tungurahua) והצ'ימבורסו (Chimborazo). הגעה לריובמבה, בירת מחוז צ'ימבורסו במרכז אקוודור. העיר נמצאת במרחק של 200 קילומטרים דרומה מבירת אקוודור קיטו. ביחד עם אמבאטו, ריובמבה נחשבת לאחת הערים הגדולות באזור סיארה של אקוודור. סיור פנורמי בעיר.

לינה בריובמבה  

יום 9 – ריובמבה – רכבת האנדים – אינגפירקה – קואנקה

היום מתחיל בנסיעה, בנופים המדהימים של אקוודור, עד לתחנת הרכבת של אלאוסי. על  הרכבת הידועה "אף השטן"(“Nariz del diablo”  ) נהנה מנסיעה דרך שדרת הרי הגעש אל המרכז ההררי של אקוודור, עם נופיהם המדהימים של הרי האנדים (הנסיעה ברכבת הינה בכפוף לתנאי מזג האוויר ותקנות מנהלת הרכבת).  משם נמשיך לביקור בעתיקות של תרבות האינקה העתיקה באתר אינגפירקה (Ingapirca). שם נראה חצרות, מרפסות, מקדשים, בתים וטירה הנחשבת ל "מקדש השמש"  המשך נסיעה דרומה לקואנקה.   

לינה בקואנקה  

יום 10 – קואנקה

ביקור בעיר הקולוניאלית היפה ביותר באקוודור. הרחובות מרוצפים באבנים, מרפסות הבתים מסורגות בסורגי ברזל עם פיתוחים והכיכרות מלאות בפרחים בשלל צבעים. ביקור במוזיאון הבנק המרכזי ובמוזיאון "לס קונספטס" השוכן במבנה ששימש שנים רבות כמנזר, ובו אוסף עבודות אמנות דתית

לינה בקואנקה  

יום 11 – קואנקה - גואיאקיל

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לכיוון החוף דרך הפארק הלאומי "אל קאחאס". האזור היפה ידוע בכ-200 הלגונות המצויות בשטחו.. לאורך נסיעה זו אפשר לראות את ההבדלים בין אזורי האקלים באקוודור, אדמות הבור, היער האנדיני והיער הסובטרופי. הפארק נמצא בגובה 4000  מ', אך ניתן לעקוף אותו ולרדת אל החוף דרך הנופים המרהיבים של האזור. הגעה לגואיאקיל.

לינה בגואיאקיל  

יום 12 – יציאה מגואיאקיל

בבוקר נסייר בעיר וברחובותיה.
אחר ההרים העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומית (ניתן לשלב את הטיול עם שייט באיי גלפאגוס)

טיול עומק באקוודור 12 יום מהאגמים של הצפון ועד לגואיאקיל
טיול עומק באקוודור 12 יום מהאגמים של הצפון ועד לגואיאקיל
Cuicocha_lagoon
טיול עומק באקוודור 12 יום מהאגמים של הצפון ועד לגואיאקיל
טיול עומק באקוודור 12 יום מהאגמים של הצפון ועד לגואיאקיל
טיול עומק באקוודור 12 יום מהאגמים של הצפון ועד לגואיאקיל
Guayaquil
bottom of page